Dühös a Napló stábja

Idén új fejezet indul a "Fogadj örökbe egy szemétdombot!" akció életében. A TV2 Napló csapatánál betelt a pohár, elegük lett a nevetségesen alacsony helyszíni bírságokból és az egyre gyarapodó szemétdombokból, ezért azt ígérik: keményebbek lesznek, mint eddig.
A HuMuSz március 1-ét az újrapapírok világnapjának nyilvánította. A jeles nap tiszteletére akciót szerveztünk és sajtótájékoztatót tartottunk.