Legyen-e betétdíj??? - Ezt gondolják Önök

A különbözõ érdekcsoportok évek óta vitatkoznak arról, hogy mi legyen az italcsomagolások sorsa. Mindenki mondja a magáét, de a fogyasztók véleményére senki sem kíváncsi. Éppen ezért kérdõívet állítottunk össze a témában, hogy megtudhassuk, miként vélekednek Önök a betétdíjról. Itt csak a vizsgálat elsõ néhány napi véleményeibõl szemezgetünk, a teljes véleménycsomag itt olvasható!
Valami furcsa perverzitás állhat a dolog mögött, de kétség nem férhet hozzá: a cégek új égetõik bejelentését mindig december tájára, karácsony szent ünnepére idõzítik. Békés karácsonyt, és boldog új esztendõt minden helyben élõ lakos számára! Szuhi Attila jegyzete
A november 20-i beszélgetés rövid összefoglalója olvasható, hallgatható, nézhetõ az alábbiakban. A hangfelvétel nem túl jó minõségû, és a képek sem valami eseménydúsak, mégis nagyon tanulságos végighallgatni az egész beszélgetést.