Környezetvédelmi nap a Syngentánál
A Syngenta környezetvédelmi napján egy egész nap telt a hulladékcsökkentés jegyében. A cég különböző részlegei versenyeztek egymással. A napot egy általános előadással kezdtük. A hazai hulladékgazdálkodást, illetve hétköznapokban is megvalósítható hulladékcsökkentési gyakorlatokat mutattunk be. Utána két külön állomást alkottunk, ahol a csapatoknak minél több pontot kellett elérniük. Az egyik állomáson azt kellett bizonyítaniuk, mennyire szelektálnak jól, a másik állomáson hétköznapi szituációkból kellett a legkörnyezetbarátabb megoldást megtalálniuk Re-Kerék játékunk segítségével. Read more about Környezetvédelmi nap a Syngentánál

