"Zöld számmal" az illegális hulladéklerakók ellen

"Ingyenesen hívható "zöld számmal" veszi fel a harcot az illegális
hulladéklerakókkal az egri önkormányzat - jelentette be a település
polgármestere."

"Ingyenesen hívható "zöld számmal" veszi fel a harcot az illegális
hulladéklerakókkal az egri önkormányzat - jelentette be a település
polgármestere."

A Közép- és kelet Európai regionális Környezetvédelmi központ (REC) pályázatot hirdet a Duna vízgyûjtõ területén történõ szerves vegyi anyag szennyezésének megelõzése, megszûntetése vagy hatásuk csökkentése érdekében.

A nyíregyházi E-misszió Egyesület szervezésében lezajlott az idei Tisza-takarítási akció. A szemétszedéssel és szemléletformálással
egybekötött vízitúra a vártnál nagyobb eredménnyel járt: 1 hét leforgása alatt
több mint 450 zsák telt meg hulladékkal, ami kb. 2500 kg-ot és majd 20 m3-t
jelentett. A greenfo képes tudósítása.
Jûnius 14.-én a HuMuSz Házban megtartott díjátadó ünnepséggel lezárult a Tájsebészet program idei kiírása


A késõn jött tavasz, a rossz idõ nem kedvezett az országban dolgozó Tájsebész-csoportoknak, így a pályázatok leadási határidejét meghosszabbítottuk!

Az Óhegy Egyesület a III. kerületi Önkormányzat támogatásával háztartási veszélyes hulladékgyûjtõ akciónapot szervez M Á J U S 7 - é n 9 és 14 óra között.



