Szakítás, árverseny és per, így ér véget a Mohu és egyik alvállalkozójának kapcsolata

Visszamenőleges hatállyal, június 1-től 50 százalékkal megemelte a használt sütőolaj kompenzációs díját a Mohu Mol Hulladékgazdálkodási Zrt. Ez az az összeg, amit a Mohu a vendéglátóipari egységeknek fizet az általuk összegyűjtött használt sütőolajért. A cég a közleménye alapján kilogrammonként 150 forintra növelte az összeget, amely eddig 100 forint volt.








