A komposztpont betelt, a szerves hulladék fogadása szünetel a Humuszban
Kedves Komposztponthasználók!
Szerencsére komposztpontunk továbbra is nagy népszerűségnek örvend - ám ez azzal jár, hogy jelenleg mind a négy keretünk betelt.
Sajnos tehát egy ideig bezár a komposztpont, azaz fel kell függesztenünk a konyhai zöldhulladékotok befogadását.
Igyekszünk forgatással, átrendezéssel, rostálással felszabadítani helyet, és amint újra meg tudjuk nyitni a komposztpontot, értesítünk majd benneteket!
Addig is javasoljuk a közelben lévő közösségi komposztpontok használatát, és mindenkinek köszönjük a türelmét!
Üdvözlettel: a Humusz csapata