A komposztpont betelt, a szerves hulladék fogadása szünetel a Humuszban

  • 2026. június 02.
  • Gyuri

Kedves Komposztponthasználók!

Szerencsére komposztpontunk továbbra is nagy népszerűségnek örvend - ám ez azzal jár, hogy jelenleg mind a négy keretünk betelt.

Sajnos tehát egy ideig bezár a komposztpont, azaz fel kell függesztenünk a konyhai zöldhulladékotok befogadását.

Igyekszünk forgatással, átrendezéssel, rostálással felszabadítani helyet, és amint újra meg tudjuk nyitni a komposztpontot, értesítünk majd benneteket!

Addig is javasoljuk a közelben lévő közösségi komposztpontok használatát, és mindenkinek köszönjük a türelmét!

Üdvözlettel: a Humusz csapata