Favágás, pakolás és rendezvények
Kedves Aktivisták!
A tegnapi napon a téli hónapokra készülve nagy adag fát szereztünk be, így ismét azzal fordulnánk hozzátok, hogy van-e kedve valakinek fát feldolgozni (baltával, fejszével, vasékkel-kalapáccsal, láncfűrésszel), illetve fát pakolni?
Valamint továbbra is nagyon várjuk jelentkezéseteket a szeptemberi programjainkra - gyerekzsúrra, standolásrokra. Alább ismét bemásolom a korábban megküldött rendezvényeket, amelyekre lehet jelentkezni - kiegészítve egy szeptemmber 17-i programmal!
És szeretnénk azt is jelezni, hogy a szeptember 3-i önkéntes képzés után önkéntestalálkozót is tervezünk - ennek részleteiről jövő héten írunk még!
09.02.: Komposztálási előadás általános iskolásoknak
Szeptember 2-án, pénteken kéne megtartani egy, a komposztálásról szóló (mi mehet bele, miért jó stb.) 45 perces előadást iskolásoknak a Homoktövis Általános Iskolában. Kérem, ide azok jelentkezzenek, akiknek már van tapasztalata hasonlóban!
09.03.: Önkéntes képzés a Humusz Házban
Szeptember 3-án önkéntes képzést tartunk a Humusz Házban, ahol régi és új önkénteseinket is szívesen látjuk! Részletek ITT.
09.04.: Szülinapi gyerekzsúr a Humusz Házban
Szeptember 4-én, vasárnap 14-17 óráig ismét zöld szülinapot ünnepelnek a Humusz Házban, segíteni 13 és 18 óra között tudtok tehát :)
09.17.: Bartók Feszt' standolás
Szetpember 17-én a Múegyetem Rakparton jelenünk meg 10-19 óra között - reméljük ti is ott lesztek! Ha a standolásban is tudtok segíteni, azt nagyon megköszönjük!
09.18.: Törökbálinti standolás
Szeptember 18-án, vasárnap egy komposztálással kapcsolatos szemléletformáló standdal kitelepülünk Törökbálintra. Szívesen vesszük, ha 1-2 fő velünk tart! Pontos időpont még egyeztetés alatt.
A programokra jelentkezni alapvetően Annánál tudtok az anna[kukac]humusz.hu címen, de engem is kereshettek a gyorgy[kukac]humusz.hu-n.
Köszönjük és további szép nyarat! :)
Gyuri