Figyelmeztető üzenet

Ez a cikk kb. 16 éve íródott.
A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

Sulibüfé pályázat eredményhirdetése

  • 2004. január 15.
  • humusz
'Én inkább ilyen sulibüfét szeretnék!' pályázat díjazottai:
Megkésve hirdetünk eredményt a tavaly kiírt pályázatainknál, mert az egyes kategóriákban nagyon sok és színvonalas munka érkezett be.

A díjazottak jutalmát postán küldjük az iskolák címére!

A pályaművek elbírálásánál nem elsősorban a rajzkészséget értékeltük, hanem azt, hogy a kiírásban megadott feladatnak mennyire felelt meg a beadott munka.
Hosszas és alapos zsürizést követően az alábbi eredményeket hirdetjük ki:

1. és 2. osztályosok

1. helyezett: BRUNNER DOROTTYA (1. oszt.) [pályaműve]
Bolyai János Általános Iskola, Tatabánya

2. helyezett: PÁLINKÁS RITA (1. oszt.) [pályaműve]
Belváros-Lipótváros Deák - Diák Iskolája, Budapest IX. kerület

3. helyezett: FARKAS FLÓRA (2.oszt.)[pályaműve]
Eötvös Általános Iskola, Zalaegerszeg

3. osztályosok

1. helyezett: ZÁMBÓ RITA [pályaműve]
Zámolyi Általános Iskola, Zámoly
felkészítő pedagógus: Csordásné Papp Ágnes

2. helyezett: HOGENADLER MERCÉDESZ [pályaműve]
Zámolyi Általános Iskola, Zámoly
felkészítő pedagógus: Csordásné Papp Ágnes

3. helyezett: BECK ENIKŐ [pályaműve]
Zámolyi Általános Iskola, Zámoly
felkészítő pedagógus: Csordásné Papp Ágnes

4. osztályosok

1. helyezett: TÓTH ARNOLD [pályaműve]
Kodály Téri Általános Iskola, Szeged

2. helyezett: VARGA DZSENIFER [pályaműve]
Kodály Téri Általános Iskola, Szeged

3. helyezett: PÁLINKÁS MÁTYÁS [pályaműve]
Belváros-Lipótváros Deák - Diák Iskolája, Budapest IX. kerület

KÜLÖNDÍJ

MÁLYER LÁSZLÓ [pályaműve]
Pázmány Péter utcai Általános Iskola és Óvoda, Pécs

5. ? 6. osztályosok

1. helyezettek: NAGY ÁDÁM [pályaműve]és LANCZ MIRELLA [pályaműve](külön pályaművek)
Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár (6. oszt.)
felkészítő pedagógus: Tóth Péter

2. helyezett: HODOVÁN ZSUZSANNA [pályaműve]
Általános Művelődési Központ, Dusnok

3. helyezett: GALAMBOS ÁGNES [pályaműve]
Általános Művelődési Központ, Dusnok

7. ? 8. osztályosok

1. helyezettek: ADORJÁN DALMA, CSIZMADIA NÓRA, CSIZMADIA VANDA (közös pályamű)[pályaműve]
Csányi László Általános Iskola, Zalaszentgrót (7. oszt.)

2. helyezett: JANDÁCSIK PÁL [pályaműve]
Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola, Abony

3. helyezett: nincs

KÜLÖNDÍJ
* Éltes Mátyás Újpesti Speciális Általános Iskola, Budapest IV. kerület
* Karolina Katolikus Általános Iskola, Vác
felkészítő tanár: Genzor Józsefné