Figyelmeztető üzenet

Ez a cikk kb. 16 éve íródott.
A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.

Az újragondolt papír rajzpályázatunk eredményhirdetése

  • 2004. január 15.
  • humusz
Idén a tavalyinál is több kis pályázó küldött nekünk rajzokat újrapapír-szelektív hulladékgyűjtés témában. A díjazottak jutalmát postán küldjük az iskolák címére!
A pályaművek elbírálásánál nem elsősorban a rajzkészséget értékeltük, hanem azt, hogy a kiírásban megadott feladatnak mennyire felelt meg a beadott munka.

A díjazottak a következők:

1. osztályosok

BOLYAI JÁNOS Általános Iskola 1/a osztálya [pályaműve]
Tatabánya

2. osztályosok

PANNÓNIA Általános Iskola 2/c osztálya
Budapest XIII. kerület
Külön kiemelve: HURJA BENCE [pályaműve], KOVÁCS ÁDÁM [pályaműve], KRANSTEIN BÁLINT [pályaműve]

MÁRIAREMETE-HIDEGKÚTI ÖKOMENIKUS Általános Iskola 2/a osztálya
Budapest II. kerület
Külön kiemelve: FALUDI KORNÉL [pályaműve], KISS DÁVID [pályaműve], URBÁN ISTVÁN [pályaműve]

HÉTVEZÉR Általános Iskola 2/b osztálya
Székesfehérvár
Külön kiemelve: ALMÁSSY CSONGOR [pályaműve], MÁRKUS DOMINIK [pályaműve], SÁGI SOMA [pályaműve]

A KATEGÓRIA KÜLÖNDÍJAZOTTJAI:

BARTOS NORBERT és CSEH NÁNDOR [pályaműve]
Ének-Zenei Általános Iskola, Csongrád (közös pályamű)

SZOPKÓ RÓBERT [pályaműve]
Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XXII. kerület

3. osztályosok

SOMOSI Általános Iskola 3. osztályosai
Somoskőújfalu
Külön kiemelve: ANGYAL PÉTER [pályaműve], SOMOSKŐI SZABOLCS

STROMFELD AURÉL Általános Iskola 3/c osztálya
Budapest XX. kerület
Felkészítő tanár: Vida Béláné

A KATEGÓRIA KÜLÖNDÍJAZOTTJAI:

NEMES MÁTÉ [pályaműve]
Budapest, XI. kerület

SZOBOSZLAI FANNI [pályaműve]
Igazgyöngy Alapfokú Művészeti Iskola, Berettyóújfalu

4. osztályosok

IMRE HEDVIG [pályaműve]
Mikoviny Sámuel Általános Iskola és Óvoda, Rudolftelep

FEKETE EVELIN [pályaműve]
Mikoviny Sámuel Általános Iskola és Óvoda, Rudolftelep

MAGYAROS LÍVIA [pályaműve]
Pázmány Péter utcai Általános Iskola és Óvoda, Pécs

STANDT CSABA [pályaműve]
Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XXII. kerület

SCHÓBER MÁRTON [pályaműve]
Herman Ottó Általános Iskola, Budapest XXII. kerület

5. osztályosok

PETŐFI SÁNDOR Körzeti Általános Iskola 5. osztálya
Zádorfalva [pályaműve]

A KATEGÓRIA KÜLÖNDÍJAZOTTJAI:

KOVÁCS GÁBOR [pályaműve]
Pázmány Péter utcai Általános Iskola és Óvoda, Pécs

TIZEDES ZOLTÁN [pályaműve]
Általános Iskola és Óvoda, Nagykanizsa
(felkészítő tanár: Vernyelné Takács Mária)

KÁLLAI ZSOLT [pályaműve], GÉCZI VIKTOR [pályaműve], NAGY EVELIN [pályaműve]
Kék Általános Iskola, Budapest XIII. kerület
(felkészítő tanár: Bódi Mária)

6. osztályosok

ANGYALFFY MÁTYÁS Általános Iskola ?Zöld Szakkör?, Naszály

A KATEGÓRIA KÜLÖNDÍJAZOTTJAI:

TÓTH JUDIT [pályaműve]
Általános Művelődési Központ, Dusnok

HOMPÓ DÁVID [pályaműve]
Általános Iskola és Óvoda, Nagykanizsa-Palin
(felkészítő tanár: Vernyelné Takács Mária)

VILD ÁDÁM [pályaműve]
Szent István Általános Iskola, Vízvár

7. osztályosok

Nincs nyertes.

8. osztályosok

KISKOVÁCS ÁGNES [pályaműve]
Általános Iskola és Óvoda, Nagykanizsa-Palin
(felkészítő tanár: Vernyelné Takács Mária)