Új év, új égetők!

Valami furcsa perverzitás állhat a dolog mögött, de kétség nem férhet hozzá: a cégek új égetõik bejelentését mindig december tájára, karácsony szent ünnepére idõzítik. Békés karácsonyt, és boldog új esztendõt minden helyben élõ lakos számára! Szuhi Attila jegyzete
Már több mint háromszázan jelentkeztek be az iwiw-es klubunkba! Erre buzdítunk mindenkit! Itt rendszeresen helyezünk majd el felhívásokat, kérünk segítséget. Lehet fórumozni, vitatkozni, klubéletet élni.
Közel négy év küzdelme után eldõlt, hogy Várpalotán nem épülhet fel a Közép-Duna-Vidéki Hulladékgazdálkodási Társulás hulladékégetõje. Úgy tûnik, a társulás nem tanul a hibákból. Ugyanis nem az égetõt kiváltó alternatívát kerestek, hanem egyszerûen csak új helyszínt az égetõnek. A kiszemelt település ezúttal Oroszlány.